Arınma – Başarının Anahtarı

Gençleşme Programı’nın başarılı olmasında en önemli olan, gerçek arınmadır. Arınma, atık maddelerin hücre ve doku dışına ve vücuttan atılması sürecidir. Daha iyi arınma, daha iyi sonuçlara yol açar. Atık maddelerden program süresince tamamen arındırma olmazsa, bunlardan kalıntılar geriye dönerek otointoksiksyon (kendi kendini zehirleme) devrini sürdürür.

“Vücut, toksinlerden kurtulmak için elinden gelen her şey yapar.”

Toksin atılması ile ilgili tipik belirtiler şunlardır: kötü nefes kokusu, ciltte isilik oluşması, koyu renkli idrar, terleme, dilde lezyon oluşması ve kataral mukus salgısı ayrılması. Sıraladığımız semptomların bazıları mevcut olduğunda, Gençleşme Programı’nın tam gücü ile etkili olduğuna emin olabiliriz.

Program sırasında ortaya çıkabilecek bütün problemler genellikle elverişsiz arınma sürecinden kaynaklanıyor. Sisteminizi elverişli şekilde yıkayabilmeniz için gençleştirme içeceğine şifalı ot çayları ve maden su ekleyerek günde en az 2 litre içiniz. İçilmesi gereken doğru oranı 0,03 lt x vücut ağırlığınız formül ile hesaplanabilir.

* Örneğin, 80 kg x 0,03 lt = 2,40 litre MadalBal gençleştirme içeceği veya 2 litre MadalBal gençleştirme içeceği ve 400 ml su ve şifalı ot çayları.

Arınma Sürecinin Bazı Belirtileri

Toksinler ile atık maddelerin ortadan kaldırılmadan önce bulundukları depolardan çıkarak tüm vücudumuzda dolaşan kana girdikleri için Gençleşme Programı süresince bazı rahatsızlıklar yaşamamız doğaldır:

  • Baş ağrısı
  • Geçici baş dönmesi
  • Halsizlik
  • Mide bulantısı

Bunları olumlu semptom olarak kabul ediniz. Gençleşme Programı çalışıyor. Israrlı olunuz! Programın 4. (dördüncü) günü kritiktir. Toksinlerin kandan atılmasıyla amacımızın yarısı yerine getirilmiştir, ancak programın en zor olan kısmı (toksinlerin vücuttan atılması) henüz tamamlanmamıştır. Fiziksel aktivitelerinizi azaltın ve istirahat edin. Bu semptomlar geçici olup genellikle bir veya iki gün sürer. Atık maddelerin tamamen atılmasından sonra vücut doğal kuvvet ve enerjisini yeniden kazanır.

Cilt iltihabı gibi bazı geçici problemler programın daha erken aşamalarında meydana gelebilir. Korkmayın, cilt boşaltım organı arınma sürecinde önemli bir rol oynar. Toksinler vücuttan atıldıktan sonra vücuttaki elementlerin dengesi yenilenir, cilt daha temiz ve yumuşak hal alır.

Zrınma süreci, dil renginin izlenmesi yoluyla tespit edilebilir. Öncelikle dilin üstünde beyaz bir tabaka oluşur, toksin miktarı daha büyük ise, sarı-kahverengi pas görülür. Sarı-kahverengi görünüm üçüncü-dördüncü güne kadar devam eder, sonra azalarak ortadan kaybolur. Pas tabakasını diş fırçası veya kaşık yardımı ile giderebilirsiniz (tavsiye edilir). Gençleşme Programı’nın tamamlanmasından sonra dil doğal pembe görünümünü kazanır. Bu süreç bazı insanlarda 10 gün, diğerlerinde ise daha uzun zaman alabilir. Paslanma, programın sonuna kadar devam eder ise, program bir ay aralıkla tekrarlanması tavsiye edilir. Tekrarlanan programda, esas arınma sürecinden artık geçmiş olduğunuz için, dilde paslanma süreci daha kısa sürer.