Ana sayfa \ Gençleşme Programı \ Ek İçecekler, Gıdalar ve İlaçlar
Ek İçecekler, Gıdalar ve İlaçlar

Çeşitlilik ihtiyacınız varsa, günde bir veya iki kez çay veya taze portakal ya da greyfurt suyu içebilirsiniz.

Nane ve kuşburnu çayı gençleştirme içeceğine yararlı katkı sağlar. Nane çayı arınma süreçlerine önemli etkide bulunur, baş ağrısını hafifletir, damağı temizler ve toksin arındırılması sonucunda oluşabilen herhangi ağız veya vücut kokusunu ortadan kaldırır. Gerekliyse, meyve suyu ve çay doğal ağaç şurubu ile tatlandırılır.

Program sırasında vitamin, ilaç veya ek gıda gibi katkılar almak isterseniz, bunların da kendi sırası ile arındırılması gerektiği için arınma sürecini engelleyeceklerini bilmelisiniz. Bu, biraz önce döşemesini temizlediğiniz bir odaya kirli ayakkabı ile girmeniz gibidir. Arınma sürecinin tamamlanmasından sonra vücudunuz yeniden sıradan yiyecekleri sindirmeye hazır olacaktır. Ancak her hangi katkı maddelerinin bundan önce alınması programın sonuca gitmesini azaltacaktır.

Doktorunuz tarafından tavsiye edilen ilaçları almanız gerekirse, sağduyulu olmalısınız. İlacınız Gençleşme Programı’nın verimliliğini azaltacak, ancak ilacı alırken programa başlamak perspektifi sağlığınız için programa hiç başlamamak seçeneğinden daha yararlıdır. Tavsiye edilen ilacı durdurmak istediğinizde doktorunuza danışmanız gerekir.