Gençleşme Programı’nın Faydaları

Vücudumuzun harikalar yaratabilen kendi iyileştirici ve gençleştirici gücüne inanmadığımızdan, hastalığın öz kaynağını yok etmek yerine, ilaç ve teşvik edici maddeler şeklindeki katkıları alarak, hastalık ve rahatsızlıklarımıza tedavi arıyoruz. Genellikle bu ilaçlar sorunu kökten imha etmek yerine hastalık semptomlarını “tedavi etmektedirler”. Benzeri “tedavi” hastalığın sistemimizin derinliğine atılmasına ve daha sonraları aynı veya başka bir şekilde ortaya çıkmasına sebep olur.

Gençleşme Programı özel hastalıkların tedavisi için değil de biriktirilen atık malzemelerin, toksin ve mukus salgılarının atılması yoluyla hastalığın kökten yok edilmesine yardımda bulunmak üzere hazırlanmıştır. Tedavi programı olmamasına rağmen Gençleşme Programı bir sıra soğuk algınlığı ve gripte olduğu gibi, ülser olaylarında da hastalara şifa vermiştir. Program sayesinde bağışıklık sistemi sağlamlaştırılıyor, gelecekte oluşabilecek hastalıklara karşı savunma gücü artıyor.

Hastaysanız, yeterli enerjiniz yok ise, Gençleşme Programı’na başlamadan önce aile doktorunuza başvurmanız gerekir. Daha sonra gücünüz yenilendiğinde uzatılabilecek 2 veya 3 günlük program ile başlamanız tavsiye edilir.

Gençleşme Programı tabiatın mucizesinin farkına varmanızı sağlıyor aslında her şey zincirleme işliyor doğada; sağlınız iyi durumdadır eğer kötü alışkanlıklarınızdan kurtulduysanız ve ilaç tedavisi almadan önce bitkisel çözümler uygulama yolunu deniyorsanız, sağlıklı bir insan kendini zinde ve mutlu hissedecektir ve çok fazla kimyasala maruz kalmadığı düzenli bir hayata sahip ise, istemese de genç kalmayı başaracaktır. Gençleşme Programı ile biz, belki de eksik halkaları yerine koyuyor ve size sağlıklı ve kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir yaşam stili sunuyoruz.