Ana sayfa \ Gençleşme Programı \ Meydan Okuma
Meydan Okuma... Her Şey Aklınızdadır!

Gençleşme Programı kolay ve keyifli bir programdır. Vücudunuza hücre bazında mükemmel arındırma imkânı verir. Açlık hissettiğiniz her zaman MadalBal gençleştirme kokteylinden bir bardak içiniz. Gerekliyse kullandığınız ölçü miktarını artırınız.

Programı beyninizde oluşturarak benimsediniz. Açlık duyduğumuzda, yemeye alışmış olduğumuz için, birkaç gün sıradan gıda almama, biraz korkunç gelebilir. Geçici olarak katı gıda yeme alışkanlığımızı sıvı gıda ile değiştirmiş olsak bile, MadalBal Doğal Ağaç Şurubu ile vücudumuza tüm toksinlerden arınma şansı veririz.

Çoğumuz stresten dolayı yemek yeriz, bu yüzden program süresince problem ve aşırı stresten kaçınmamız çok önemli. Boş zamanlarınızda yapacağınız bir şey yok ise zihninizin hilelerinden kaçabilmek için hem bedeninizi, hem aklınızı etkin halde tutunuz. Hobilerinize zaman ayırın ve hedefler oluşturun.

Diğer insanların yemek yediği ortamlarda bulunmanız güçlü irade gerektirir. Sosyal aktivite olan yemek yeme faaliyetine katılmadığımızda, kendimizi asosyal hissederiz. Bu hissi gidermek kolay: program süresince yemek davetlerini iptal etmeniz yeterli olur. Başkalarına yemek hazırlamak gerektiğinde, “bir lokmacık” tatma günahına girmemek üzere yemeği pişirmeye başlamadan önce gençleştirici içecekten için. Onlar yemeği yerken siz etrafta durmayın, uğraşabileceğiniz bir şey bulun. Gezmeye gidebilirsiniz, bulmaca doldurabilirsiniz, film izleyebilirsiniz, yarınki işlerinizi düzenleyebilirsiniz, bir dostla konuşabilirsiniz vs. Geleneksel yemek zamanında her zaman yapmak istediğiniz, ancak vaktiniz kalmadığı için yapamadığınız birçok şey için boş vakit bulacaksınız. Şimdi bunu yapmanız için en uygun zamandır.

Kaçırdığınız şeyler üstüne odaklanmayın, programa katılma sebebinizi hatırlayın. Siz daha genç ve canlı hissetmek, enerji ve güzellik kazanmak, yaşamdan en iyisini almak, enerji kaynağını yeniden bulmak istiyorsunuz. Bunu unutmayın. Dost ve yakınlarınızın şüpheci bakışlarını gülerek karşılayın. Gençleşme Programı’nı tamamladığınızda olumlu değişimleri fark edecek ilk insanlar etrafınızdaki arkadaşlar olacak.