Ana sayfa \ Gençleşme Programı \ Yedi Ana İlke
GENÇLEŞME PROGRAMIN YEDİ ANA İLKESİ
  1. Hevesli olun. Sizi programa başlatan bütün nedenleri hatırlayın. Bir liste yazın. Kendi başınıza seçtiğiniz programın yararının yalnız kendinize ait olduğunu unutmayın.
  2. Kuvvetli olun. Program şartlarına sıkı sıkıya bağlı kalın. Gençleştirme içeceği, bitki çayı ve sudan başka bir yiyecek veya içecek almayın. Nadir hallerde diyet, şifalı ot çayı veya narenciye suyu ile renklendirilebilir, ancak programın mümkün olduğunca ısrarla izlenmesi tavsiye edilir.
  3. Pratik olun. Bağırsakların düzenli olarak boşaltılması olağanüstü önemlidir. Gençleştirme içeceğine ek olarak yeterli miktarlarda su için. Bu, arınma sürecine yardımda bulunacaktır. Ayrıca müshil çayı ve tuzlu su için.
  4. Akıllı olun. Fiziksel ve bilinçsel olarak etkin olun. Spor etkinliklerinizi (dikkatle!) sürdürün, sevdiğiniz hobi ile uğraşın, yeni ufuklar keşfedin, yaşama zevkinizi koruyun.
  5. Sabırlı olun. Programın 10 gün sonra sona ereceğini unutmayarak ısrarlı olun. Sıradan yemek cazibesine karşı çıkarak programı yakından izleyin. Sonuçlar kayda değer!
  6. Dikkatli olunuz. Programı tamamlamak için tavsiyelerimizi dikkatle izleyerek, normal beslenme rejimine adım adım geri dönün.
  7. Mutlu olun. Program boyunca neşenizi muhafaza edin. Etrafınızdaki arkadaşlar bu neşenizi hissetsinler. Mutluluk etrafınızdaki dünyayı daha güzel kılacak.