Zayıflama

Gençleşme Programı, daha başından vücudun etkili temizlenmesi ve zayıflamak için doğal araç olarak geliştirilmiştir. Program ya da liste sözcükleri zayıflamayı amaç edinen insanlar için can sıkıcı gelir fakat Gençleşme Programı, önceliğini doğallığa veriyor, çünkü tabiatın mucizesine güveniyor ve kısa bir süreçte bunu hissetmenizi sağlıyor.

Kilo vermek isteyen herkes için, Gençleşme Programı uzun süredir beklenen bir hediyedir. Kolayca uygulanan, faydası kanıtlanmış, zararsız, güvenli, keyifli ve en önemlisi doğal bir Detox programdır.

Gençleşme Programı, anoreksi hastalarına tavsiye edilmemektedir. Standart kilonuzun altındaysanız kaybedeceğiniz kilo, sadece hasta ve yaşlı hücre, mukus salgısı, kötü kolesterol, toksin ve atık ürünlerinin ağırlığıdır. Kazanacağınız şey ise, vücudunuzun iç temizliği ve sağlığıdır. Eğer kilonuz standardın altında ise, biraz daha zayıfladığınızı hissedebilirsiniz; fakat programı tamamladıktan sonra kilonuz normalleşecektir.

Test sonuçları, programı uygulayanların %70’inin 10 gün içinde 5 ilâ 10 kg, diğer %30’unun ise 3 ilâ 5 kg zayıfladığını göstermektedir. Gençleşme Programı sırasında vücut, fazla kilolardan arınarak doğal dengesini bulur. Zayıflama, toksinlerin çoğunu depolayan yağ hücrelerinin erimesi sayesinde meydana gelir. Sağlıklı doku etkilenmez.

Programın diğer özelliği, genelde kilo kaybının korunmasıdır. Birçok diyetten farklı olarak, kilo kaybı su kaybına bağlı değildir. Hızlı zayıflama vaat eden diyetlerin çoğu, (meselâ 2 günde 4 kg gibi) belirli miktar su kaybına güvenirler; fakat diyetten sonra kilonuz hızla eski halini alır. Gençleşme Programı ile verilen kilolar, yağlardan, yaşlı ve hasta hücrelerden ibarettir.

Gençleşme Programı günlük hayatımızda sıkça rastladığımız piyasada televizyonda kar amaçlı reklama önem veren olmayacak, hatta ütopya sayılabilecek vaatler vermek yerine size gerçekten doğal yöntemlerle ve istatistiksel olarak veriler sunan tamamen bilimsel bir içeriğe sahip uygulamalı bir programdır.