Ana sayfa \ Program Versiyonları \ Programın Uzatılması ve Tekrarlanması
Programın Uzatılması ve Tekrarlanması

MadalBal detoks şurubunu kullanan bir çok kişi, tavsiye ettiğimiz 10 günlük programı uzatmak istiyorlar. Detoksun yaratığı temizlik ve huzur duygusu kişilerin bedenlerinin ne kadar özel  ve hayatlarının ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.

Program iki hafta kadar problemsiz olarak uzatılabilir. Ancak bu süreden sonra programı uzatmak istediğinizde aile doktorunuza başvurmanız gerekir, programı tamamladıktan sonra normal beslenmeye geçiş süresinde daha dikkatli davranmanız gerekir. Sağlığımızı aynı seviyede korumamız kendimize verdiğimiz bir sözdür.

Gençleşme Programı 10. gününde sona ermez. Gençleşme Programı sayesinde elde ettiğimiz başarıları koruyabilmemiz ve yaşamımızdaki güzel günleri uzatabilmemiz için sağlıklı yaşam tarzına bağlı kalıp, akıllı ve dengeli beslenme usulünü muhafaza etmemiz gerekir. Ne var ki, diyetimiz ne kadar iyi de olsa, bazı toksinlerin birikmesi kaçınılmazdır. Bu yüzden programın yılda iki veya üç defa uygulanması tavsiye edilir. Böylece sağlık durumumuzu gerekten yüksek bir seviyede tutabiliriz. Gençleşme Programı’nı tamamlayanların birçoğu, standartlarını korumak üzere programın Devir Versiyonu’na geçmeyi tercih eder.

Programı tekrarladığınız her zaman programın daha da kolay ve keyifli şekilde geçtiğinin farkına varacaksınız. Programın her müteakip tekrarında yeni yeni olumlu deneyimler yaşayacaksınız. Dostumuz olan Gençleşme Programı ile ne kadar çok zaman geçirirsek, aramızdaki ilişki o kadar derin, samimi ve yararlı olur.