Ana sayfa \ MadalBal \ MadalBal Dostları
MadalBal Dostları

Hollywood’da MadalBal Programı limonlu detoks diyeti olarak ünlüdür.

BEYONCE KNOWLES

Amerikan pop müzik yıldızı ve genç aktris Beyonce Knowles, ‘’Dreamgirls’’ filmine hazırlanırken MadalBal programının 10 günlük versiyonunu uyguladı ve 9 kilo verdi. O günden itibaren ünlü sanatçı İsviçre MadalBal Palmiye Şurubunun müdavimi oldu. Yıldız, dönem dönem programın 14 günlük versiyonunu da uygulayarak mükemmel formunu korumaktadır. Amerika’da MadalBal programının adı “Beyonce Diyeti” diye değiştirilmiştir.

NAOMİ CAMPBELL

Süper model Naomi Campbell 40 yaşında olmasına rağmen mükemmel fiziğiyle yaşıtlarından çok daha genç görünüyor. Naomi Campbell “Oprah Winfrey Show’’ programında kıskanılacak kadar mükemmel vücudunun sırrını açıkladı: “Senede üç kez MadalBal Şurubu Programını uyguluyorum. Palmiye şurubu, acı kırmızı biber ve limon suyundan oluşan kokteyli en uzun 18 günlük program dahilinde içerek formumu korudum. Zaman zaman vücudun arındırılmasını tavsiye ediyorum.

ASHTON KUTSCHER ve DEMİ MOORE

Limonlu detoks diyetini sadece formlarını korumak amacıyla değil, sağlıklarını da korumak için uyguluyorlar.

GWYNETH PALTROW

Ünlü oyuncu eski mükemmel fiziğini MadalBal Şurubu ile geri kazandı.

ASHANTİ

Reuters Ajansı’ nın açıklamasına göre sanatçı Ashanti bir hafta MadalBal Şurubu’ nu kullanarak 4 kilo verdi. Ashanti bu ürünle sadece kilo vermediğini, aynı zamanda kilosunu koruduğunu da açıkladı.

ELLE

Elle dergisi ekibi baş sayfasında şöyle bir açıklama yaptı: “Limon Detoks Programını biz denedik - işe yarıyor! Vücudu her şeyden arındırıp dinlendiriyor, sizin daha fit olmanızı sağlıyor.”

Programı kullanan ünlü sporcular

CARL LEWİS

Dokuz kez dünya şampiyonu olan Carl Lewis Olimpiyat Oyunları hazırlığına uygun biçimine getirilen programın özel diyet versiyonunu, acı kırmızı biber yerine zencefil kullanarak başarı ile uygulamaktadır. Carl Lewis program sırasında ve program sonrasında kendini hafif ve enerji dolu hissettiğini, programın spor hazırlığının önemli parçasını oluşturduğunu ifade ediyor.

ASHRİTA FURMAN

137 dünya rekoru ile Guinnness rekorlar kitabında hala birinciliği elinde tutan Ashrita Furman (ABD ) doğal ürünleri seviyor. MadalBal’ ın vücudun arınmasına katkıda bulunan doğal ürünlerine değer veriyor. Ashrita ayrıca, MadalBal şurubunun enerji içeceği gibi içilmesi gerektiğini belirtiyor.

ARMEN NAZARİAN

Efsanevi dünya Grekoromen güreşçi Armen Nazarian’nın, güreş minderlerine verdiği 3 yıl aradan sonra 16 Ocak 2012 ölçümlerinde inanılması zor 85 kiloya ulaştığı tespit edildi. Bunun üzerine tereddüt etmeden MadalBal Palmiye Şurubu programını uygulamaya karar verdi. 2 kez Olimpiyat Şampiyonu, 3 kez Dünya Şampiyonu ve 6 kez Avrupa Şampiyonu olan Armen Nazarian, ilaç kullanmadan, MadalBal ile 15 günde 15 kilo verdi ve kendini mükemmel hissediyor. Efsanevi güreşçi, hafif antrenman ve yoga yaparak, doğal palmiye şurubu MadalBal’ı içerek başarılı bir şekilde formunu koruyor.