10 GÜNLÜK PROGRAM

√ Vücudunuzu toksinlerden arındırmak üzere her Gençleşme Programı Versiyonu öncesi kalın bağırsağınızı İngiliz tuzu (Magnezium Sulfate) ile temizlemeniz gerekir!

Bizim kendi iç temizlenme mekanizmamız olağanüstü etkilidir; fakat temizlenmek için zamana ve elverişli şartlara ihtiyaç vardır. Biriken toksinlerin çekilmesi, taşınması ve atılması süreçlerinin tamamen gerçekleştirilmesi için 10 gün gereklidir. Bu sıvı beslenme rejimi, sadece gençleştirici içeceğinden içerek, vücudunuzun arınmasına, dengelenmesine ve gençleşmesine imkân sağlıyor.

10 günlükGençleşme Programı’ndan bekleyebileceğimiz şeyler

için işte tipik günlük notlar:

1-2. gün:

Meydan okuma kabul edilmiştir, serüven başlamıştır! Tebrikler, siz kendi kendinize çok büyük bir iyilik yapıyorsunuz. Bunu, bir gençleştirme içeceği ile kutlayalım! İnsanların birçoğu bu etapta açlık hisseder, bu nedenle, gençleştirme içeceğini çok yakınımızda bulunduralım. Hafif baş ağrıları olabilir. Yeterli miktarda sıvı için!

3-5. gün:


Hafif baş dönmesi veya halsizlik hissedebilirsiniz. Bu, normaldir; çünkü toksinler atılmak için şimdi kanınızdadır. Prensip olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ruhsal olarak bu günler en zor günlerdir. Teslim olmayın, bir defa beşinci güne ulaştığınız zaman, geri kalan yolu kolayca aşacaksınız.

6-10. gün:


Gittikçe kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Vücudunuz, toksinleri atarken size memnuniyetle: “Sana teşekkür ediyorum! Sana çok teşekkür ediyorum!” der. Hafiflik, canlılık ve özgürlük hissi doğar. Kendinizi özel bir hediye ile ödüllendirin. Siz başardınız!

Birçok insanGençleşme Programısırasında ve sonrasında kendilerini olağanüstü iyi hissettikleri için hayret ediyorlar. Genelde programın ikinci yarısında kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz. Günlük işinizi sorunsuz yerine getirmek durumundasınız. Olağan rejiminizi değiştirmenize gerek yok. Birçok uygulayıcının programa olan ilgisi her geçen gün daha da artmaktadır.10 gün boyunca sıradan yiyeceklerden uzak kalamayacağınızı düşünüyorsanız veya etkinlikler, iş veya ailenize verilmiş yemek vaatleriniz, yemekten kaçınmanıza imkân vermiyorsa,Gençleşme Programı’nın hafifletilmiş farklı sürümlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde, ileride 10-günlük program için deneyim ve güven edineceksiniz.

Kısaltılmış Versiyon (3-5 gün)

√ Vücudunuzu toksinlerden arındırmak üzere her Gençleşme Programı Versiyonu öncesi kalın bağırsağınızı İngiliz tuzu (Magnezium Sulfate) ile temizlemeniz gerekir!

Kısaltılmış Versiyon fevkalâde etkilidir. Bu sürüm, ölçülü oranda toksinlerden temizlenme ve zayıflama sağlar.

Gençleşme Programı, kendi yaşamını kontrol altına almak isteyen, buna ihtiyaç duyan herkese uygundur. Bu programı, kişiliğindeki en iyi özelliklerini ön plana çıkarmak, sahip oldukları potansiyeli göstermek, başarılı ve tatmin edici hayat sürmek isteyenlere tavsiye edilir.

Tam Versiyon (7-14 gün)

√ Vücudunuzu toksinlerden arındırmak üzere her Gençleşme Programı Versiyonu öncesi kalın bağırsağınızı İngiliz tuzu (Magnezium Sulfate) ile temizlemeniz gerekir!

Tam Versiyon, hızlı ve maksimum sonuç vermektedir. Bu, dünyada binlerce insan tarafından uygulanan klâsik versiyondur. İlk defa buna benzer bir diyet uygulayan bazı insanlar, 7 veya 10 gün yemeksiz dayanamayacaklarını düşünürler. FakatGençleşme Programıile bu zor bir şey değildir. Biz, açlık hissettiğimiz zaman, midemizi dolduran ve bize enerji sağlayan gençleştirme içeceğinden içiyoruz. Ayrıca, 3. ve 4. günde insanların birçoğu kendini o kadar iyi hissederler ki, kolayca daha birkaç gün devam edebileceklerini düşünürler.


Haftada Bir Versiyonu

Bu versiyon, haftada bir gün sindirim sistemimize dinlenmesi için mükemmel bir fırsat vermektedir. Haftanın herhangi bir gününü seçin ve bu günde sadece gençleştirme içeceğini için. Bu versiyonun 6 kez veya daha fazla uygulanması tavsiye edilir. Bu, zamanla vücudun temizlenmesi ve kilonuzun normale dönmesi için etkili bir araç olacaktır.

İnsanların birçoğu sindirim ve boşaltım sistemlerini dinlendirmezler. Günden güne vücuda yeni ağırlıklar yüklerler. Haftada Bir Versiyonu, organizmanın temizlenmesi ve dinlenmesi için imkân vermektedir. Bir gün için sıradan yemekten kaçınılması zor değildir ve bu versiyonu uygulayan insanlar, kilo verme çabalarında kalıcı başarılar elde edebilirler. Haftada Bir Versiyonu,Gençleşme Programı’nın çok günlük versiyonuna geçiş ve bunların devamı için de kullanılabilir.


İspanyol Versiyonu

Gençleşme Programı’nın ünlü versiyonlarından biri olan İspanyol Versiyonu’nda kahvaltı ve/veya akşam yemeği yerine 2-3 bardak gençleştirici içecek içilir. Böylece vücudun doğal arınma zamanı olan gece saatlerinde böbrek ve karaciğerin en etkin arınma süresi uzatılır. Bir ay boyunca uygulanması tavsiye edilen bu versiyon iyi arındırma etkisinde olup, orta dereceli kilo vermeyi sağlar.

Arındırma sürecini sürdürmek istediğinizde İspanyol Versiyonu, Tam ve Hafif Versiyonlar’ın uzatılmasına iyi imkân sağlıyor.

İspanyol Versiyonu’nun elverişli olmasını sağlamak üzere tuz, tatlı, işlenmiş gıdalar, kırmızı et, yağ ile pişirilen yemekler, beyaz ekmek, sütlü mamuller, kahve ve alkolden kaçınmanız gerekir. Bunlar sindirim ve boşaltım sistemlerini yüklenen gıdalar olup, vücudun biriktirilen toksin ve atık maddelerini dışarıya atma kabiliyetini engeller.


Yiyorsun ve Zayıflıyorsun Versiyonu


Süreklilik: 3 ay


Kokteylin hazırlanması: 300 ml su, 2 çorba kaşığı Madal Bal şurubu, 2 kaşık taze sıkılmış limon, bir tutam kırmızıbiber veya zencefil.


Uygulama: Her yemekten /sabah, öğlen, akşam/ 30 dakika önce bu kokteylden 300 ml günde üç defa.


İstediğiniz zaman bir yemeyi 300 ml’ik iki bardak Madal Bal kokteyli ile değiştirebilirsiniz.

Pozitif düşünce, programın sonuçlarını güçlendirecektir!

Devir Versiyonu

Gençleşme Programı’nı tamamlamış bulunan birçok insan programdan o kadar memnun kalıyor ki, arınma işlemini yaşamlarında bir felsefe haline getirmek istiyorlar. İdeal arınma programı Devir Versiyonu’dur. Devir Versiyonu, Haftada Bir ile Tam veya Kısa Versiyonu birleştiriyor. Son iki versiyondan biri yılda iki kez uygulanıyor. Bu versiyonu izleyenler fiziksel, psikolojik ve ruh sağlıkları ile ilgili elde ettikleri mükemmel başarıları paylaşıyorlar. Devir Versiyonu uygularkenGençleşme Programı’nın azami derecede faydasını görebiliyoruz. Bu program toksinlerden arındırılmış vücudumuzun durumunu destekliyor ve sağlıklı yaşam tarzına geçmek isteyenlere mükemmel start veriyor.

Programın Uzatılması ve Tekrarlanması

MadalBal detoks şurubunu kullanan bir çok kişi, tavsiye ettiğimiz 10 günlük programı uzatmak istiyorlar. Detoksun yaratığı temizlik ve huzur duygusu kişilerin bedenlerinin ne kadar özel ve hayatlarının ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.

Program iki hafta kadar problemsiz olarak uzatılabilir. Ancak bu süreden sonra programı uzatmak istediğinizde aile doktorunuza başvurmanız gerekir, programı tamamladıktan sonra normal beslenmeye geçiş süresinde daha dikkatli davranmanız gerekir. Sağlığımızı aynı seviyede korumamız kendimize verdiğimiz bir sözdür.

Gençleşme Programı10. gününde sona ermez.Gençleşme Programısayesinde elde ettiğimiz başarıları koruyabilmemiz ve yaşamımızdaki güzel günleri uzatabilmemiz için sağlıklı yaşam tarzına bağlı kalıp, akıllı ve dengeli beslenme usulünü muhafaza etmemiz gerekir. Ne var ki, diyetimiz ne kadar iyi de olsa, bazı toksinlerin birikmesi kaçınılmazdır. Bu yüzden programın yılda iki veya üç defa uygulanması tavsiye edilir. Böylece sağlık durumumuzu gerekten yüksek bir seviyede tutabiliriz.Gençleşme Programı’nı tamamlayanların birçoğu, standartlarını korumak üzere programın Devir Versiyonu’na geçmeyi tercih eder.

Programı tekrarladığınız her zaman programın daha da kolay ve keyifli şekilde geçtiğinin farkına varacaksınız. Programın her müteakip tekrarında yeni yeni olumlu deneyimler yaşayacaksınız. Dostumuz olanGençleşme Programıile ne kadar çok zaman geçirirsek, aramızdaki ilişki o kadar derin, samimi ve yararlı olur.


Normal Beslenmeye Dönüş

√ Programın Tamamlanması Çok Önemli Bir Andır

Sindirim sistemimiz şimdiye kadar dinlendiği için programı tamamlayınca üç gün boyunca sindirim sistemimize dikkatle ve özenle bakmamız gerekir. Programın tamamlanmasından sonra sık sık yapılan büyük hatalardan biri hemen büyük yemek miktarları almaktır. İki veya üç gün içinde normal beslenmeye adım adım geçmemiz akıllıca olacaktır. Çeşitli gıdalar sırayla alınmalıdır. İlk önce meyve suyu, bundan sonra sebze suyu, daha sonraları kaynatılmış sebze, karbonhidrat ve en sonunda protein ve yağlar alın.

Tat ve koku duyularında hassasiyet artışı Gençleşme Programı’nın yan etkilerinden biridir. Sıradan yemek yemeye hazır olunca yemeğin tadı, yoğunluğu ve aromasına karşı daha büyük hassasiyetiniz, beslenme gibi olağan ve basit bir işlemi mükemmel ve memnuniyet edici bir yaşantı haline getirecektir. Bu anın tadını ve zevkini çıkarın.

Dikkat!

Tamamlanan her Detox programından sonra, normal beslenmeye geçebilmeniz için, sindirim sisteminizi hazırlamanız gerekir. Bu da GEÇİŞ GÜNÜ ile sağlanır. GEÇİŞ GÜNÜ - Detox sonrası, beslenme rejimi öncesi arasındaki bağadır/bağlantıdır.

GEÇİŞ GÜNÜ REJİMİ:

Bir kahve fincanı kepekli veya beyaz pirinç, yedi kahve fincanı su ile kaynatılır. Pirincin kaynadığı su ve pirinç, 3 ana öğüne bölünür. Gerekli olduğunda şurup ile tatlandırılabilir. Açlık hissedildiği anda MadalBal kokteyli içilebilir.

√ Beslenme Sırasında Tavsiyeler

Meyve suları, sıkıldıktan 7 dakikaya kadar içilmelidir.

Bir lokma, yutulmadan önce 32 kez çiğnenmelidir.

Bir kilo ağırlık için 30 gr temiz su içilir. Meselâ ağırlığınız 80 kg X 0.03 = 2.400 litre temiz su günde.

Midede su ve meyvelerin karşılaşması uygun değildir. Aralarında 30 dakikalık süre olmalıdır.

Su, yemekten 30 dakika önceye kadar ve yemekten 1 saat sonra içilir.

Mide için önemli olan, her yemekten sonra en az 3 saat dinlenme olmasıdır.

Yemek sırasında, kızartılış gıdalardan, gazlı içeceklerden, şekerli ürünlerden, alkolden kaçının. Alkolün, kahvenin, etin, balığın, mantarların ve yumurtaların zamanından önce yenmesi, organizma için tehlikelidir ve zehirlenmelere sebep olabilir.

Akşam yemeğinin saat 19:30;a kadar bitirilmesi önemlidir.

Hayattan zevk almanız için, sağlıklı, pozitif ve istikrarlı olun!

Ulaştığınız kilonuzu korumak yada zayıflamaya devam edebilmek için iki husus önemlidir: Doğru beslenme rejimi ve Madal Bal şurubu ile haftada bir gün dinlenme.